Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
POPETPOP 4Pcs Замена Фах Куче Гајба Тави Пластични Дното Пан Подни Облоги Bedpan за Пет Кафези Гајби Kennels Кучиња Мачка Зајакот Ferret Critter Розова

POPETPOP 4Pcs Замена Фах Куче Гајба Тави Пластични Дното Пан Подни Облоги Bedpan за Пет Кафези Гајби Kennels

DEN 345.12
 

Производот е достапен
Достапност

4 Pcs Замена Фах Куче Гајба Тави Пластични Дното Пан Подни Облоги Bedpan за Пет Кафези Гајби Kennels Кучиња Мачка Зајакот Ferret Critter Небото - сина.лесен за употреба и може да се задржи на животната средина чиста и задржи вашето домашно милениче здрави.На изработката на овој производ е совршен, и ќе имаат добро искуство во користење.Тоа може да биде многу практичен подарок за вашите пријатели кои имаат домашни миленици дома, тие ќе бидат многу среќни.Тоа може да фекалии и урина од soiling подот и да се зголеми вашиот чистење време.Опис Дали сте во потрага за креативна и практична bedpan за вашите мали животни?Нашето производство можат да се исполнат сите ваши барања со трајни и сигурни пластични материјали за долг животен пат.Дизајниран со едноставни и голем форма за практично користење и лесно чистење да се задржи вашето домашно милениче здравје и чиста.Карактеристики - Материјал : Пластика.- Направени од високо - квалитетен материјал, и издржливи, тоа може да ви послужи за долго време.- лесен за употреба и може да се задржи на животната средина чиста и задржи вашето домашно милениче здраво.- Тоа може да вашето домашно милениче' s фекалии и урина од soiling подот и да се зголеми вашиот чистење време.- На изработката на овој производ е совршен, и ќе имаат добро искуство во користење.- Тоа може да биде многу практичен подарок за вашите пријатели кои имаат домашни миленици дома, тие ќе бидат многу среќни.Пакет Вклучувајќи 4 x Хрчак Кафез Коцки.

Кон својствата

Производи во категоријата