Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
POPETPOP Замена Послужавник за Куче Гајба Тави - Куче Гајба Фах Милениче Кинолошки Фах Дното Пан Подни Облоги за Миленичиња Кафези Гајби 2 парчиња

POPETPOP Замена Послужавник за Куче Гајба Тави - Куче Гајба Фах Милениче Кинолошки Фах Дното Пан Подни Облоги

DEN 566.16
 

Производот е достапен
Достапност

Куче Гајба Фах ДИМЕНЗИИ : Околу 38 Х 38. 00 Х 2. 5 cm/ 14. 93 X 14. 93 X 0. 98inch.ТРАЈНИ производи за ЗАМЕНА : На лесни замена лента е дизајниран да се вклопуваат вашето куче гајба и нејзините изградена од здрав, тешки, и дебели ABS пластика.Замена пан е дизајниран за куче гајби, но исто така има mulitple користи како мулти - лента околу куќата. : Едноставно да го избрише надолу на послужавник со сапун и влажна алишта откако ќе се отстрани отпадот.Доколку е потребно можете да користите четка за чистење на цврсти остатоци, или да ја земе надвор и исплакнете ја тавата со исклучување со црево.СОДРЖИ ОТПАД : лента карактеристики длабоко усна околу периметарот што го спречува проток над.Замена пан лесно се собира нечистотија, остатоци, коса, измет, pee, и сите други вашето домашно милениче може да се направи.Опис СОДРЖАТ ОТПАД : лента карактеристики длабоко усна околу периметарот што го спречува проток над.Замена пан лесно се собира нечистотија, остатоци, коса, измет, pee, и сите други вашето домашно милениче може да се направи.Карактеристики - Боја : Црна, Сина - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Големина : Околу 38 Х 38. 00 Х 2. 5 cm/ 14. 93 X 14. 93 X 0. 98inch Пакет, Вклучувајќи 2 парчиња x Милениче Кафез Коцки.

Кон својствата

Производи во категоријата