Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Petco Бренд - Animaze 1-Врата Виткање Куче Гајба

Petco Бренд - Animaze 1-Врата Виткање Куче Гајба

DEN 623.76
 

Производот е достапен
Достапност

1-Врата Виткање Куче Гајба од Animaze.Може да им помогне на поддршка на вашето куче е природен инстинкт да се најде никаде дека е само за нив.Вклучува течење-доказ пластични гајба пан дека може да биде лесно да се отстрани и да се исчистени.Карактеристики склоплива дизајн кој е лесен за транспорт и утврдува без потребни алатки.Слајд-топ latch карактеристики шепа блокирање на технологија.Animaze 1-Врата x-Мали Виткање Кучето & Кутре Гајба не бара tools да се соберат и карактеристики склоплива дизајн кој е лесен за чување и транспорт.Отстранлив, течење-доказ гајба пан е вклучено во тоа, така што ќе можете брзо да се исчисти било несреќи.Во согласност гајба за обука може да им помогне на housebreak вашиот pup преку обезбедување простор кој го поддржува нивниот природен инстинкт да бараат приватниот простор на своите.

Кон својствата

Производи во категоријата