Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FTYRWU7IWO Свитлива Куче Гајба - Лесно да се Свитка & Носат Кучето Гајба за Затворен & Отворено Use - Удобен Куче Дома & Куче Патување Гајба Покрие милениче Кинолошки Покрие

FTYRWU7IWO Свитлива Куче Гајба - Лесно да се Свитка & Носат Кучето Гајба за Затворен & Отворено Use - Удобен

DEN 1507.20
 

Производот е достапен
Достапност

Контактирајте нè ако имате прашања.Димензија : 37 L x 24 W x 25 H инч.Универзална одговара за повеќето бренд 36 инчи стандард жица гајба.Направени од издржлив и windproof оксфорд ткаенина.Лесно да се инсталира, врвот на патент за преносни кога се справи со отстранување.Две влезните врати можат да се користат заедно или одделно, и решетката прозорец со размавта може да се прилагоди видливост и вентилација.Количка за Куче Гајба - Лесно да се Свитка & Носат Кучето Гајба за Затворен & Отворено Use - Удобен Куче Дома & Куче Патување Гајба Покрие милениче кинолошки покрие 8x10 Features : Димензија : 37 L x 24 W x 25 H инч.Универзална одговара за повеќето бренд 36 инчи стандард жица гајба.Направени од издржлив и windproof оксфорд ткаенина.Лесно да се инсталира, врвот на патент за преносни кога се справи со отстранување.Две влезните врати можат да се користат заедно или одделно, и решетката прозорец со размавта може да се прилагоди видливост и вентилација.Контактирајте нè ако имате прашања.Спецификација : Материјал : 210 D еколошки Оксфорд cloth Color : црна/сива/khaki Size : 63.5x48x50.8cm, 79x50.8x53cm, 94x61x63.5cm Package Вклучува : 1 Pcs Куче Гајба Капак.answer : ___________________________ note : кутијата не е вклучена, и производот вклучува само на надворешниот поклопец.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

Material:
210D environmentally friendly Oxford cloth
Color:
black/gray/khaki
Size:
63.5x48x50.8cm, 79x50.8x53cm, 94x61x63.5cm
Package Includes:
1Pcs Dog Crate Cover.
note:
The box is not included, and the product only includes the outer cover.
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. Make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Производи во категоријата