Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прецизност Милениче Браун Куче Кавер-Print 2000 Трајни Гајба Мат, За 24-Инчен Гајби

Прецизност Милениче Браун Куче Кавер-Print 2000 Трајни Гајба Мат, За 24-Инчен Гајби

DEN 439.68
 

Производот е достапен
Достапност

Се вклопува во повеќето 24" гајби.Тешки balistic најлон материјал.Отпорен на вода третман.Прецизност милениче производи трајни гајба мат 2000 браун куче кавер-шема за употреба во 24in гајби.Отпорен на вода ткаенина за внатрешна или надворешна употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата