Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NUOBESTY 2 парчиња Милениче Bedpan Коцки Гајба Замена Пан за Пет Кафези Kennels Кучиња Мачка Измет Уринарниот Лента

NUOBESTY 2 парчиња Милениче Bedpan Коцки Гајба Замена Пан за Пет Кафези Kennels Кучиња Мачка Измет Уринарниот

DEN 318.96
 

Производот е достапен
Достапност

На коцки слајд надвор дизајн го прави лесно чистење во случај на несреќа.многу погодна за птица, миленичиња, мачка и куче да ја користите.Leakproof замена фах направени од издржлив, мирис отпорни нерѓосувачки челик материјал.Можете да ги пратите овој фах да кого потреби хранење на животните.Замена лента е усвоен здрав дизајн, кој е посилен потрајни од вакуум запечатени послужавник.Опис 2 парчиња Милениче Bedpan Коцки Гајба Замена Пан за Пет Кафези Kennels Кучиња Мачка Измет Уринарниот Фах Карактеристики - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Size : 38 X38 X2. 5cm.- Боја : Црна, Сина Пакет, Вклучувајќи 2 x Милениче Кафез Коцки.

Кон својствата

Производи во категоријата