Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
EliteField 3-Врата Виткање Мека Куче Гајба (2 годишна Гаранција), Затворен & Отворено Милениче Дома, Повеќе Големини и Бои се Достапни

EliteField 3-Врата Виткање Мека Куче Гајба (2 годишна Гаранција), Затворен & Отворено Милениче Дома, Повеќе

DEN 2855.76
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : 42" долго x 28" широк x 32" висока; 2" поширок и 4" се повисоки отколку во повеќето други бренд 42" меки гајби, па Elite Field мека празна кутија го прави вашето куче се чувствуваат повеќе пространа; целосно да се собраа; set-up и се свитка надолу во секунди, без алатки потребни.На гајба рамката е направена од силна челични цевки; на гајба поклопецот е направен од висок квалитет на трајни 600 D ткаенина и хексадецимален mesh ткаенини; добро вентилирани, стилски, лесни и издржливи гајба.Три мрежа врати (на врвот, пред се, и од страна) за погодност и за сонце и breathability; две додаток џебовите на врвот и на страна; пренослив и перат капак и кревет.Бесплатни носи торба и руно кревет опфатени; рачка и рака носејќи ремени на гајба, рака носејќи ремени и прилагодливи поместена рамо, рака на сметководствената торба овозможи многу сметководствена опции; укината гајба со само 3" висина за лесен транспорт и чување. 2 годишна Гаранција од Elite Field, Њујорк-врз основа на домашно Милениче Производ Производител.На "Elite Field" бренд е рангирана #1 под " s "Меки Куче Гајба" категорија.Ова може да се видат преку барање за "Меки Куче Гајба" на .Производ Гаранција за Квалитет, 100% Пари Гаранција за враќање на, Задоволството на Клиентите Гаранција (Види важни информации во "Опис на Производот" подолу).Внимание Купувачи : Околу 90% од се враќа поради купување на погрешна големина гајби.За да се избегне обврската да се врати на гајба, ве молиме да се измери простори (особено простор во вашето возило), каде што ќе се одржи на гајба пред да нарачате.Ве молиме исто така, бидете сигурни дека простори се доволно голема за 42" гајба (42" Долго x 28" Широк x 32" Висок), која е 2" поширок и 4" се повисоки отколку во повеќето други бренд 42" меки гајби.Сепак, по гајба е укината подалеку и да се стави во вклучени носи торба, на пакет големина е само 42" долго x 28" широк x 3" висока, па тоа е многу лесно за складирање, транспорт и патна.Пред да нарачате, ве молиме исто така, мерката вашето куче и бидете сигурни дека гајба не е премногу голема или премногу мала за него/неа.Elite Field, Њујорк-базирана компанија, е една од водечките пет производ производител.На "Elite Field" бренд е рангирана #1 под " s "Меки Куче Гајба" категорија.Ова може да се видат преку барање за "Меки Куче Гајба" на .Elite Field нуди 2 годишна Гаранција за сите мека гајби и гарантира квалитетот на производот и задоволството на клиентите со 100% Пари Гаранција за враќање.

Кон својствата

Производи во категоријата