Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Среден запад iCrate Дополнителен Комплет | Совршен за Полнење за Вашиот Нов Куче Вклучува Куче Гајба, Куче Гајба Маска, Куче 2 Чаши & Милениче Кревет | 1-годишна Гаранциј?

Среден запад iCrate Дополнителен Комплет | Совршен за Полнење за Вашиот Нов Куче Вклучува Куче Гајба, Куче Гајба

DEN 2159.76
 

Производот е достапен
Достапност

КРАЈНАТА ПОГОДНОСТ Куче гајба мерки 30 L x 19 W x 21 H инчи кога се составуваат.ДОПОЛНИТЕЛЕН КОМПЛЕТ идеален за средни куче раси со возрасни тежина до 26 - 40 килограми.Со цел ДА се ВКЛОПИ 2 инчи Snap'y Одговара инчи куче чинии се дизајнирани за да ја прикачите на куче гајба чување храна i Crate Двојно Вратата за Полнење е одличен стартер за полнење за секој нов куче родител.Наместо во потрага околу за различни гајби и додатоци, да се добие сè што ви треба да се создаде вашиот кучиња атмосфера се повлече во еден удобен кутија, заштеда на време и пари.Во секој комплет, ќе добијат и еден двоен вратата i Crate, еден Quiet Time Руно Гајба Кревет, една Quiet Time Гајба Капак и две Snapy Одговара храна е издржлив, течење-доказ и лесен-за-чистење на пластични пан; силна, кој се одвојува, носејќи рачка; и гумени подни заштитници.Безбедно и сигурно слајд-топ бравите обезбеди мир на умот додека сте далеку.На i Crate поставува во секунди без потребни алатки и огради станот за складирање и преносливост.Овој ултра-меки руно кревет е совршена големина за да се вклопи во внатрешноста на гајба, но функционира одлично како самостоен кревет, премногу.Има cushioned поли/памучна основа, со удобно полиестер-исполнет bolsters, обезбедување на pillowy место за домашни миленици да се одморат нивната глава.Креветот е лесно да се задржи чиста со брз машина за миење и сува, а тоа се противи pilling и се носат во текот на времето.Mid Wests Гајба Опфаќа обезбеди на вашето домашно милениче со тивок, приватни светилиште на нивните сопствени.Лесен-за-користење покрие едноставно лизга во текот на врвот на вашиот среден запад гајба, обезбедување на вашето домашно милениче со релаксирачка средина додека сте далеку.Оваа машина се перат покрие нуди соодветна вентилација и може да се користи со 1 или 2-врата гајби, дозволувајќи им на влезот и пристап од повеќе страни.Ако вашето куче сака малку светлина, секоја страна може да биде укината и да се закачи во место.Snap'y Одговара чаши функција патентиран дизајн кој држи сад се цврсто на место, но се уште им овозможува на сад за лесно да се отстрани за чистење.Нерѓосувачки челик пет чаши доаѓаат со ' рѓа отпорни e-обложена заградата дека лесно се придава на гајба со две крило ореви.Бидејќи Snapy Одговара на храна и вода чаши прикачите на гајби жица mesh, тие се промовира здрава покачена јадење и удобно да се задржи пет чаши од тоа да биде исфрлен преку (не-совет дизајн) од страна на домашни миленици и домашно милениче родители слично, елиминирање на потенцијалните оброк мензи.

Кон својствата

Производи во категоријата