Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Petmate Ротирачки Куче Кинолошки, Различни Големини

Petmate Ротирачки Куче Кинолошки, Различни Големини

DEN 1722.48
 

Производот е достапен
Достапност

ПАТУВАЊЕ КИНОЛОШКИ : Овој медиум куче патување кинолошки карактеристики тај-долу рака дупки, жица отвори за вентилација & a покрена внатрешни работи да се задржи миленици безбедно и удобно.Совршен за кучиња 30-50 lbs.Мерки : 32".АВИО-ПРИЛАГОДЛИВА : Овој екстра големо куче гајба ги исполнува повеќето авиокомпанија товар спецификации.Направени со тешки рециклирани пластични материјали.Патната гајба карактеристики лесно да се отвори пред latch за брз пристап домашни миленици.KENNELS & КУЌИ : Гајба & кинолошки обука е од витално значење за куче безбедност & удобност.Ние обезбедуваме традиционалните туристички оператори, жица обука & вежба kennels, игра пенкала, штала во стилот на куче куќи и повеќе.Petmate : За над 50 години, ние во Petmate се страстни за нашите кучиња, мачки & кожен пријатели во целина.Почнувајќи со првиот куче кинолошки, ние сме произведува многу на еко-пријателски производи кои миленици ќе љубов.САМО ЗА домашни МИЛЕНИЦИ : Petmate го прави различни од пет производи за кучиња, мачки, кокошки и други мали крзнени пријатели!Проверете нашите брендови како што се Aspen Миленичиња, Носачи & Чекан, Booda, Chuckit!, Џексон Галакси и повеќе!.ВНАТРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : 29.5" L x 19.75" W x 23.5" Х. Специјални Карактеристики : Грациозен Безбедна Еко Пријателски Lockable Удобно.Petmate Ротирачки Кинолошки е сигурна и удобно патување кинолошки што го задржува вашиот миленик безбедно.На 360-степен вентилација отвори даде миленици свеж воздух и зголемување на видливоста.Поставените внатрешни работи и тај-долу дупки им помогне на кинолошки го издржат rigors на патувањето при чување домашни миленици удобно.На кинолошки нуди тешки-должност заштита со своите трајни пластични школка и метални навртки.Безбедна latch обезбедува силна заклучување на вратата додека да биде лесно да се отвори со една рака.На кинолошки брзо може да се состави без потребни алатки преку метални навртки и пластични сврзувачки елементи.Еко-безбедно пластичен материјал е лесно да се чисти и да се избрише надолу.На кинолошки е достапна во повеќе големини, кои се движат од 15 до 125 килограми.Помалите кинолошки големини нудат сметководствена се справи и да дојде во "true blue" боја.19 инчи кинолошки големина нуди сигурносен појас јамка за дополнителна безбедност за време на патувањето.Патната кинолошки ги исполнува повеќето авиокомпанија товар спецификации за лесно и безбедно патување, но сопствениците на домашни миленичиња секогаш треба да проверите со индивидуални авиокомпании.

Кон својствата

Производи во категоријата