Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Новиот Светски Милениче Производи Виткање Метал Куче Гајба; Една Врата И Двојно Вратата Куче Гајби

Новиот Светски Милениче Производи Виткање Метал Куче Гајба; Една Врата И Двојно Вратата Куче Гајби

DEN 1680.00
 

Производот е достапен
Достапност

Една врата виткање метал куче гајба, Нов Свет куче гајба мерки 42 L x 28 W x 30 H инчи & е погоден за големи куче раси меѓу 71 - 90 килограми.Виткање метал куче гајба вклучува leakproof пластични pan & 1-година производителот.Две тешки слајд-топ брави (на врата) безбедно заклучување куче гајба врата во место, одржување на вашето куче безбедно во своите миленичиња дома.Виткање метал куче гајба assembles лесно w/излез алатки & огради станот за практично складирање, travel & преносливост внатре & надвор од вашиот дом.Издржливи метална куче гајба дизајн создава безбедно место за вашиот миленик додека сте далеку и обезбедува за вашето куче е instinctual "den" инстинкти.Новиот Светски Една Врата виткање метал куче гајба ги вклучува сите карактеристики што ќе треба да овозможат удобен, сигурен и безбеден милениче дома за вашето куче.Ова куче гајба вклучува пластична, leakproof пан за лесно расчистување во случај на несреќа и 1 Година Производителот.Секој Нов Свет една врата метал куче гајба огради надолу за практично складирање и преносливост изработка на метал Нов Свет Куче Гајби одличен избор ако планирате да патуваат или да останат дома со вашето куче.Ако имате било какви прашања во врска со Новиот Свет куче гајба нашата служба за корисници одделот ќе ни биде мило да ви помогне.Новиот Светски гајби помогне со housebreaking и намалување на несаканите однесувања како џвакање и лае.Кога ќе се користи Новиот Светски гајба, ќе им даде на вашиот виршла место да се чувствуваат сигурни.Исто така, ќе се донесе предност на својот природен инстинкт да се задржи неговиот дом чист, па затоа, кога тој има да "оди" тој ќе се обиде да го одржи се додека вие не може да го однесе надвор за соодветна област.Сите кучиња имаат силна природна тенденција да бараат засолниште.Во вашиот дом, ако вашето куче нема место да се јавите свој, тој ќе го направи обиди да навивам до под маса или некоја друга локација.Една гајба дава лична, ден-како простор за вашето куче за да го повикате својот.Додадете мек кревет за уште поголема удобност.

Кон својствата

Производи во категоријата