Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Noz2Noz Мека-Krater Внатрешна и Надворешна Гајба за домашни Миленици

Noz2Noz Мека-Krater Внатрешна и Надворешна Гајба за домашни Миленици

DEN 2255.76
 

Производот е достапен
Достапност

Издржливи, Добро Вентилирани Милениче Гајба За Внатрешна Или Надворешна Употреба.Направени Со Нови Тешки-Должност Тесни-Ткаат Решетката Ткаенина.За домашни миленици до 70 килограми.Се Поставува Во Секунди Каде Што Сакате Да Одите.Заоблени Агли За Заштита На Почетниот Décor И Авто Interior The N2-36 Мерки 36"L X 24"W X 27"H Кога Се Составуваат И Е Погодна За Домашни Миленици До 70 Килограми.На NOZTONOZ соф-krate N2 Серија е внатрешна/надворешна милениче дома дека е лесно да се носат и се поставува во секунди.Тоа е изградена на тесни ткаат, тешки-должност mesh ткаенини кои се трајни.Домот е перат и има трајни вода-отпорна основа.На заоблени агли за заштита на авто ентериери и дома декор.Почетниот карактеристики врвот, од напред и од страна влезните врати и е добро вентилирани што го прави соодветен за Пролет/Лето doghouse.На N2-36 мерки 36"L x 24"W x 27"H кога се составуваат и е погодна за домашни миленици до 70 килограми.На Firstrax NOZTONOZ(R) Соф-Krate Внатрешна/Надворешна Милениче Дома ви овозможува да се земе вашиот најдобар пријател со вас каде и да одите.Донесе на преносни милениче гајба заедно со вас на семејни одмори патувања на groomers или посети на ветеринар.Својата совршена за брзи патувања и продолжен екскурзии одлична за преку ноќ хотелски престои или едноставно поставување дома за да се создаде безбедно тивко се повлече за вашето куче или мачка.Чистење на вашиот NOZTONOZ(R) Соф-Krate е исклучително лесен.Секој модел е изграден со отпорен на вода база за брзо и лесно расчистување; едноставно се исчисти било домашно милениче отпад избрише надолу материјал со дамка и мирис смена (препорачуваме Природа Чудо(R)) и оставете ја да се исуши.За поопширни чистење само се отстрани целосно да се перат маска од челична рамка и фрли го во со остатокот од алишта!.

Кон својствата

Производи во категоријата