Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Карлсон Милениче Производи Безбедна и Количка за Една Врата Метал Куче Гајба

Карлсон Милениче Производи Безбедна и Количка за Една Врата Метал Куче Гајба

DEN 839.76
 

Производот е достапен
Достапност

ДИМЕНЗИИ : 24-инчи долг од 18-инчи, широк од 19-инчи висок.СИГУРНО СИТЕ ЧЕЛИК : Една врата дизајн со secure систем на заклучување за вашето домашно милениче безбедност.ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ : Вклучува црна пренослив и перат тавата.СВИТЛИВА И ПАТУВАЊЕ : Свитлива систем за преносливост, складирање и автомобил патување.РАСИ : За помалите раси и puppies, до 25 килограми.Уверение за двете JPMA и ASTM стандарди.Совршен за мали до големи кучиња.Лесно да се постави како тоа огради отворен за здрав гајба.Набори затворен за лесно складирање или за патување.Здрав, сите-метал гајба.Отстранлив дното послужавник за лесно чистење на мензи.Една врата на предната страна на гајба за лесно во-и-излезе.Мулти-точка брава на вратата.Им даде на вашето домашно милениче место да се чувствуваат сигурно и безбедно со нашите Компактен Единствен Вратата Жица Куче Гајба, Мали.Оваа гајба е изградена на сите челик што го прави куче-тешко, многу издржливи и безбедни.Компактниот гајба има една врата со безбедни гром систем на заклучување за да се обезбеди вашите миленици безбедност.Вклучува црна пренослив и перат композитни тавата.Брзо и лесно да се постави без потребни алатки.Компактниот гајба огради рамни и се заклучува во место за комплетен преносливост или складирање.Совршен за автомобил, за патување или во движење.За внатрешна и надворешна употреба.Одлична алатка за куќа обука.Овој Компактен Гајба, мал е идеална за мали и играчки раси или puppies.Собрани гајба димензии 24-инчи долг од 18-инчи, широк од 19-инчи висок.На Карлсон Една Врата Куче Гајба создава безбедно, ден-како, животната средина и за вашето домашно милениче.На трајни гајба, има една врата на предната и мулти-точка систем на заклучување, обезбедување на вашето домашно милениче и обезбедување на сопствениците мир на умот.За преносливост, жица гајба огради речиси рамна, што го прави лесен за патување и складирање.

Кон својствата

Производи во категоријата