Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бебе Бади 2 Парче Secure-A-Играчка, Морнарица/Зелена Stich

Бебе Бади 2 Парче Secure-A-Играчка, Морнарица/Зелена Stich

DEN 160.32
 

Производот е достапен
Достапност

Држи омилени играчки или pacifiers блиску на дофат на раката и надвор од земјата или на подот.Едноставно, брзо да се колички, highchairs, автомобил седишта, exersaucer, шопинг коли. 2 прилагодливи должини да се задржи играчки во право стигнат до секое време.Достапна е во повеќе бои.Машина перат во мрежа торба; Направени во САД и Увезени.Бебе Другар е Безбедна-A-Играчка безбедност рака држи фаворит, многу сакаше играчки и pacifiers блиску на дофат на раката и од намалувањето на подот или земјата.Колку што бебињата сакаат да се откажат играчки од highchairs, колички, и автомобил места да се види на родителите постојано се превиткуваат и да го изберат за нив повторно, безбедносно-A-Играчка им овозможува на бебињата се игра оваа игра без ризик од губење на играчки или pacifiers, особено кога излезе во јавноста.Имајте играчки и pacifiers безбедни и чисти од спречување на нив од кои доаѓаат во контакт со валкани подот.Безбедна-A-Играчка е дизајниран за да едноставно се држат кон играчка, teether, снек стапица, кадифен играчки, pacifier, итн., и обезбедување на другиот крај на столче, highchair, превозникот, шопинг количка, шетач, или каде и бебето се искористи.Две прилагодливи должини за да можете да ги прилагодите на тоа колку некоја играчка или pacifier може да се откажам од рака, и мноштво на опции на бои нека ви accessorize било која шема на бои што ги имаат.Безбедна-A-Играчка е, исто така, целосно машина перат во мрежа кеса за да го направат вашиот живот, дури и полесно.Проверете го нашиот други Бебе Другар производи, бидејќи Секое Бебе му Треба Другар.

Кон својствата

Производи во категоријата