Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Evenflo Мими Бебе Pacifier Случај и Почисто

Evenflo Мими Бебе Pacifier Случај и Почисто

DEN 95.76
 

Производот е достапен
Достапност

On-the-go почиста и удобен футрола во еден (Práctico limpiador y conveniente estuche de viaje todo en уно).Чисти pacifier во 30 секунди!Само додадете малку вода и поп во микровална печка (¡Limpia ел chupon en 30 segundos!).Голема pacifier држачот за патување со бебиња и мали деца.Доволно мала за да се земе било каде (2 3/4 инчи широка, 2 1/4 инчи длабоки, 2 1/2 инчи висок); лесно да се лизга во внатрешноста на мала торба за да ги понесете со вас.Безбеден и лесен начин да се продавница, чисти, и стерилизирате вашиот pacifiers; цицки повеќето pacifiers и е BPA-free.

Кон својствата

Производи во категоријата