Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бебе Другар Универзална Pacifier Носителот Клип - Прилепува да Paci или Закачите со Universal-Одговара Силиконски Прстен - Pacifier Клип за Бебиња 4+ Месеци/Дете Момчиња & Девојки, ?

Бебе Другар Универзална Pacifier Носителот Клип - Прилепува да Paci или Закачите со Universal-Одговара Силиконски

DEN 186.96
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Никогаш не се Изгубени или Намали Pacifier : Држи pacifiers, teethers или играчки блиску на дофат на раката и исклучување на подот од бактерии и нечистотии, мора да ги имате при патување или се случува надвор, заштеда на фрустрирани мама и бебе.Супер Контрола Клип : за Разлика од обичните pacifier клипови, овие безбедно да се одржи тесни значи бебето не може да го отсвират кошула, столче, шетач, што ги прави исклучително разновиден.Силиконски Универзален Адаптер : Одговара на било кое копче и прстен pacifiers вклучувајќи, MAM, Philips Avent, NUK, Nuby, 1 Години, д-Р Browns, Tommee Tippee, Chicco, Natursutten, Ulubulu, Munchkin, Joovy.Се Практични и во Стил!Издржливи, Удобно и Симпатична елегантен дизајн –3 D мечка на убава боја лента дека е лесно да се мијат и го прави голем бебе подарок!Секој ќе праша каде што доби тоа!.BPA free и никел слободни клип и прилепува, Направен во САД.Уморни од свиткување надолу за да ги собереш и да се исчисти pacifiers дека падот на нечистотија?Дали вашето бебе се тажен и незадоволен од постојано губење на неговиот paci?Бебе Buddy ' s Universal Pacifier Носител е конечното решение, клипинг БИЛО pacifier да бебешка кошула безбедно, лесно и брзо.Нема повеќе изгубени pacifiers или извршување околу повеќе binkies бидејќи бебето капки нив на валкани земјата.Не може да изгледа да се најде вистинскиот клип за да ги собере вашето бебе е pacifier?Користење со snap или 100% силиконски прстен за копчето pacifiers, лесно affixes за повеќето pacifiers за универзален одговара.Издржлива, "Супер Контрола" метален клип кој е удобен за носење и карактеристики симпатична, три-димензионални мечка придава безбедно да бебе облека, столче маска или шетач, и други завршува прилепува уредно и лесно да се на pacifier се справи.Бебе Другар е Paci поводник го задржува вашето бебе binky е блиску на дофат на раката и се безбедни од земјата контаминација.Едноставно рака-измијте го во топло, сапуница вода и оставете да се исуши за да се задржи Атарот Клип чист и атрактивен.Доаѓа во широк спектар на бои за да одговара на секој облека и прилика.Проверете го нашиот други Бебе Другар производи, бидејќи Секое Бебе му Треба Другар.

Кон својствата

Производи во категоријата