Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LED Светилки Светилки 1PCS T10 W5W ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Светлина Маркер Светилка 168 194 LED Авто Оптоварување Светилки Паркинг Светлина Бела Црвена Сина (Емит?

LED Светилки Светилки 1PCS T10 W5W ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Светлина Маркер Светилка 168 194 LED Авто

DEN 412.80
 

Производот е достапен
Достапност

Светла Боја : Бела/Сино/Црвена.Опис На Производот : .Напон : 12 V DC само. 1.Шок и вибрации resistant2. Последните 100 пати подолго од стандардните светилки, должината на животниот век повеќе од 80, 000 hours3. Ниска топлина,Ниска моќност consumption4.Лесно да се инсталира,директна замена за вашите акции bulbs5.100% безбеден за употреба на Возила и boats Package се Вклучени : 1pcs LED Светло.

Кон својствата

Производи во категоријата