Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
M5RU LED Сијалица 2 парчиња T10 W5W WY5W 2825 Супер-Светли LED Грешка Автомобил Внатрешни работи Купола Светла Авто Паркинг Светилка Оптоварување Опашка Страна Светилки на Ене?

M5RU LED Сијалица 2 парчиња T10 W5W WY5W 2825 Супер-Светли LED Грешка Автомобил Внатрешни работи Купола Светла

DEN 333.60
 

Производот е достапен
Достапност

Нови LED (Емитуваат Светлина Диоди) технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.Долг живот време, ниска потрошувачка на енергија и посветла. 100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесен за употреба.Пакет се Вклучени : 2 парче T10 LED светилки.

Кон својствата

Производи во категоријата