Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LED Светилки Светилки 2 ПАРЧИЊА T11 T4W BA9S BAX9S BAY9S ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Читање Купола Светилка Авто Опашка Страна Паркинг Светлина Табличка Светилки

LED Светилки Светилки 2 ПАРЧИЊА T11 T4W BA9S BAX9S BAY9S ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Читање Купола Светилка

DEN 480.96
 

Производот е достапен
Достапност

Последните 100 пати подолго од стандардните светилки, должината на животниот век повеќе од 80, 000 часа.Шок и вибрации отпорни.Карактеристики : .Ниска топлина,Ниска моќност consumption Easy да се инсталира,директна замена за вашите акции bulb Since оваа LED светилки имаат пониски wattage од акции халоген светилки, затоа кога инсталирањето на оваа точка на некои автомобили, автомобил canbus систем е многу чувствителен и НЕ се КОМПАТИБИЛНИ со led сијалица,ПА можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат ДЕКОДЕР (не се вклучени во овој ред) за да се спречи хипер флеш или грешка на dashboard Package се Вклучени : 2 парчиња ЛЕД Светилки.

Кон својствата

Производи во категоријата