Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Searchlight 6pcs T10 168 192 W5W 57 SMD 3014 LED Canbus Грешка Автомобил Маркер Светлина Паркинг Светилка 57smd Моторни Оптоварување Сијалица Бели Црвени Сино Жолта Брод Пребарување Светли?

Searchlight 6pcs T10 168 192 W5W 57 SMD 3014 LED Canbus Грешка Автомобил Маркер Светлина Паркинг Светилка 57smd

DEN 292.80
 

Производот е достапен
Достапност

*Постојан Струја LED Драјвер Transforer Со заштита од преоптоварување. *Краток спој заштита и во текот температура заштита. *Доаѓаат со вграден-во CANBUS оптоварување отпорници за да се избегне OBC грешка во кодот. *Ниска потрошувачка на енергија, ултра долготрајни дизајн.Заштеда на енергија, заштита на животната средина, Стабилни перформанси,. *Лесно за инсталација, директна замена.Може да погоден за сите видови на возила. *Овие T10 Оптоварување LED светилки ќе го замени акции 168, 194, 2825, 2821, 12961 или W5 W светилки.*За замена на читање светлина, јачина на светлината, од страна на маркерот светлина и Багажникот светла Огледало Светлина Број - Плоча на Светло ( само за упати)Опис : *Приклучок Тип : T10/w5w*LED Type : 3014 SMD*LED Кол : 57 LED(6 LED*8 Страни+ 9 LED на врвот)*Напон : DC 12 V*Светлосен : 200-300 LM*животниот век : до 60,000 час*Употреба : автомобил вратата светлина , царинење светлина , табличка светлина.Паркинг светлина.итн*Компатибилен со : 194,T10,W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252*светла Боја : Amber Package вклучува : 6 X T10 T15 Canbus 57 SMD bulbs Feedback : *Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.*Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Кон својствата

Производи во категоријата