Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
YISHENGDA Автомобил LED Оптоварување Паркинг Светлина Страна на Вратата Сијалица Инструмент Светлина Автомобил Табличка Светлина 10 Парчиња T10 W5W WY5W 168 501 2825 КОЧАН 12V (Емит?

YISHENGDA Автомобил LED Оптоварување Паркинг Светлина Страна на Вратата Сијалица Инструмент Светлина Автомобил

DEN 595.20
 

Производот е достапен
Достапност

360° нема мртов агол, светлина, широк осветлување опсег, долги, висока осветленост.Шок и вибрации отпор. 100 пати повеќе од стандарден сијалица живот, повеќе од 80,000 часа од животот.Ниска топлина и ниска потрошувачка на енергија.Лесно да се инсталира, директно го замени вашите акции светилки.Нашите производи, ниска потрошувачка на енергија, долг живот, само треба да се замени, лесен за употреба и ниска топлина и потрошувачка на енергија.Нашите производи може да го подобри вашиот вид и да се обезбеди возење безбедност во текот на ноќта.И ден и ноќ може да ви обезбеди со подобар поглед на животната средина, одржување на сијалица, можат да работат под различни услови.Нашите производи се карактеризира со 360° нема мртов агол, светлина, широк осветлување опсег, долги и висока осветленост.И нашите производи имаат силна анти-шок и анти-вибрации карактеристики.360° нема мртов агол, светлина, широк осветлување опсег, долги, средно brightness Voltage : 12 V only Package содржи : 10 парчиња на T10 W5 W LED светилки.Lumens : 100 Interface тип : T10 (W5 W/194)Напон : 12 VItem тежина : 3030 For возило направи/модел : general Installation Мерки на претпазливост : Оваа LED сијалица е поларитетот чувствителни, па ако сијаличката не светне, ве молиме да се претвори во текот на 180 степени.

Кон својствата

Производи во категоријата