Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LXBMYYDS W21/5W T20 12V Xenon Бела 18 LED Паркинг Опашка Копија Обратна Светлина, Крушка светилка

LXBMYYDS W21/5W T20 12V Xenon Бела 18 LED Паркинг Опашка Копија Обратна Светлина, Крушка светилка

DEN 464.88
 

Производот е достапен
Достапност

1.100% Сосема нов и висок квалитет. 2.Тоа е издржлив и лесен. 3.Едноставен дизајн и лесен за употреба. 4.Долго LED услуга живот.Спецификација : Светлина, Боја : Супер white Size : Како на сликата подолу shown Voltage : 12 VWattage : 5w Wedge Сијалица Тип : 580 LED Количина : 18 SMDType на Светла : 580 W21/5 W T20 Fitment : Тоа е главно се користи Компатибилен со помош на Сигнал Паркинг светлина, Sidelight, Опашка Stop / Кочница светлина, Заден Магла, Индикатор Светилки или Дење Работи / Возење Светлина Светилка светилки drl итн.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме да се осигурате она што сте го добиле е како што се очекува и да се провери компатибилноста со мерење пред да купите.2.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)3.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, благодарение Компатибилен со вашето разбирање.4. Прирачник Не е вклучен во пакетот.Пакетот вклучува : 1 X Бела Светлина, Крушка.

Кон својствата

Light Color:
Super white
Size:
As the below picture shown
Voltage:
12V
Wattage:
5w
Wedge Bulb Type:
580
LED Quantity:
18SMD
Type of Lights:
580 W21/5W T20
Fitment:
It is mainly used Compatible with Turn Signal Parking light, Sidelight, Tail Stop / Brake light, Rear Fog, Indicator Bulbs or Daytime Running / Driving Light Lamp DRL etc. :
1.Please ensure what you received is as expected and check compatibility with measurement before purchase. :
2.Please allow 0.5-1 inch difference due to manual measurement.(1 inch=2.54cm) :
3.The color of the actual items may slightly different from the listing images due to different computer screen, thanks Compatible with your understanding. :
4. Manual is Not included in the package. :
Package includes:
1 X White Light Bulb :

Производи во категоријата