Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WLJH 2 парчиња 6000K Белата BA9S LED Сијалица 3030SMD Чипови 12V 53 57 1815 1895 г 64111 Canbus Грешка Слободни LED Сијалица Автомобил Инструмент-Таблата Мерач Кластер Замена Светилка Индикат

WLJH 2 парчиња 6000K Белата BA9S LED Сијалица 3030SMD Чипови 12V 53 57 1815 1895 г 64111 Canbus Грешка Слободни

DEN 358.56
 

Производот е достапен
Достапност

⭐️ Прозрачна : 300 LM; Напон : 12 V; Боја : 6000-6500k бела;LED Чип : 3 SMD 3030 Чипсети.не-поларитетот, само plug and play. ⭐️ БЕЗ УВ или IR ЗРАЧЕЊЕ.Издржливи и не бледнее брилијантен греди.Вграден-во вчита отпорници за работа за Европската автомобили без одбор на компјутер грешка на табла. ⭐️ КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : T4 W, 53, 57, 182, 257, 363, 1445, 1895, 6253, 64111, 39431, H6 W, 3886 X, 233, Q65 B, BA9s.Честа употреба за Внатрешни работи Светлина, Табличка Светлина, Паркинг Светлина, да се Претвори Сигнал Светлина, Агол, Светлина, од Страна на Маркерот Светлина, Опашка Светлина, и Копија Светла. ⭐️ Препорачува Причина : Високи перформанси цена сооднос,силна светлина интензитет и Ултра ниска тековната излез,Може да обезбеди доволно светлина и да заштедите многу енергија за вашиот автомобил. ⭐️ ШТО ЌЕ СЕ ДОБИЕ : 1. 24 Месеци Гаранција Од Страна Производи 2.Одличен Квалитет и Услуга за Гаранција.Ве молиме Потврдете го Вашиот Сијалица Големина на Вашето Возило Прирачник.WLJH е запишан под Брендот Регистар.Спецификација : Прозрачна : 300lm/Bulb Voltage : DC 12 VDimensions : (L)29.5 mm/1.16"*(Φ)10.5 mm/0.41"Боја Температура : 6000k-6500 K Бела.CANBUS грешка слободни дизајн лесен за употреба.Вграден-во интелигентни IC возачот за подобри перформанси.Енергија-Заштеда, Ниска температура, Долготрајни.ШИРОКА ПРИМЕНА ОПСЕГ : Инструмент Табла Мерач Табла Мерач Светилки Брзинометар Броило Мапата Вратата учтивост чекори Табличка Читање Царинење се Претвори Сигнал Страна Маркер Светилки Багажникот Огледало Светла и така натаму.ИДЕАЛНА ЗАМЕНА ЗА СИТЕ T10 ОПТОВАРУВАЊЕ ТИП : T10 модел тип е лесно да се интегрира како замена за следниве сијалица модел броеви : Ba9s 53, 57, 182, 257, 363, 1445, 1893, 1895 6253, 64111 1819 1889 1891 1893 1895 6253 12814 12929.Зошто да Изберете нас : -Нашиот квалитет се направени за да строга контрола на стандардите на секоја сијалица и Ние нудиме "2 ГОДИНИ" гаранција на точка(а) оштетени за време на испорака или имаат потврдено производителот дефект.-ние сме специјализирани во авто led светилки за fews години, строги работен однос, секој клиент, ќе добиете Висок квалитет на производи и услуги во нашата продавница.-WLJH секогаш високо се почитува техника и иновации и е спроведувањето на првата класа производи и услуги.Пакетот Вклучува : 2 парчиња ba9s 3030 чипови led canbus светилки.

Кон својствата

Производи во категоријата