Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
PJYXB Перење Sorter Количка Перење Забавува со Тркала, Виткање Услуги во Хотел Чистење Колекција Количка, 60x60x90cm Перење Sorter Количка (Боја : Сива боја)

PJYXB Перење Sorter Количка Перење Забавува со Тркала, Виткање Услуги во Хотел Чистење Колекција Количка, 60x60x90cm

DEN 530.40
 

Производот е достапен
Достапност

Високо-квалитетни материјали : Оксфорд ткаенина + челични цевки, нашите перење кошница е направен на здрав и лесен Оксфорд ткаенина, која може да се користи најчесто за долго време.Сува и влажна поделба : На перење торба е наредени со водоотпорен ЈП слој ефикасно да се изолира чиста облека и отпадни води.Тоа е комбинација со отстранлив кошница и лесен алуминиум рамка.Многу погодни за употреба во домовите целиот свет.Лесно да се носат : На количка за дизајн го прави овој перење торба лесно да се носат и продавница.На интегрирана рачка, ви овозможува лесно да транспорт валкана облека за вашиот автомобил, перење, laundromat или нагоре и надолу по скалите.Мулти-цел : На перење кошница може да се користи во различни места, како на пример спалната соба, перење соба, детската соба, бања, универзитетот, camper, хотелско сместување, итн. 100% Задоволство Гаранција : се Надевам дека ќе се апсолутно задоволни со вашето купување.Ако не сте задоволни со sorter со виткање маса за било која причина, или ако имате подобри предлози за подобрување, ве молиме контактирајте со нас.Оваа перење сортирање количка е многу погодна за дома или за комерцијална употреба, лесно да се соберат и лесен за употреба.На облека сортирање сад е направен од здрав хром-обложено челик.Посебни торби за перење може да се класифицираат според различни намени, како што се облека, чорапи, и крпи.Кажете збогум на неуредна перална!★ Производ parameters Product име : Количка.Тежина : 7 килограми.★ Пакување : количка x1,(појавување На производот во производот сликата не е вклучена во пакетот).Предности на производот : Изедначи површината, лесно да се чисти.Универзална молчи casters, не се лизга и отпорни на абење.Ве молиме имајте во предвид : Ако завртки се губат за време на употреба, повторно да се стегне ореви за да се задржи стабилноста на количка.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата