Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Brooke од Завист Перики, Боја Избрани: Црна

Brooke од Завист Перики, Боја Избрани: Црна

DEN 6528.00
 

Производот е достапен
Достапност

Моделот носи боја "Медиум Русокоса", кои можат да бидат различни од вашите избрани боја.Посебни Карактеристики : Подготвени да се Носат Синтетички Влакна, Чипка Пред се, Monofilament Врвот, Отворете Wefted Капа, Прилагодливи Велкро Ремени.Идеален Лицето Форма : Круг, Квадрат, Дијамант, Срцето, Овална.Приближната Должина : Пред : 5.75" Круна : 11.5" Страни : 11" Тилот : 14", Производ Тежина : 5.15 унци.Капа Големина : Просек.Brooke од Завист е долг, слоевит, и гламурозна синтетички перика.На рака-врзани чипка во предниот создава илузија на вашиот сопствен косата и ви овозможува да го украсите bang исклучување на лицето.Целосната рака-врзани monofilament врвот ви овозможува да го промените дел, подобрување на флексибилност.На подолг бенг и дополнителните може да се намали или исечените од вашиот стилист.Овој стил е полна со слоеви, движење, и телото!На чипка пред се пре-сече и се подготвени да се носат надвор од кутијата.На monofilament врвот е чиста даваат природен изглед дел и природна јачина на звук.Директно синтетички влакна е пре-стилизирана и ќе го задржи својот облик во секое време, дури и откако сте ја мие!.

Кон својствата

Производи во категоријата