Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Снопови со Затворање на Бразилскиот Тело Бран 3 Снопови со Затворање 20+262830 Богородица Необработени Човечка Коса Екстензии 4x4 Слободни Дел Чипка Затворање Природна

Снопови со Затворање на Бразилскиот Тело Бран 3 Снопови со Затворање 20+262830 Богородица Необработени

DEN 6240.00
 

Производот е достапен
Достапност

Снопови со Затворање Материјал : 100% Необработени Бразилецот богородица тело бран човечка коса.Снопови со Затворање на Квалитетот : Двоен Машина Weft, Висока еластичност Двојно Машина Weft,Висока еластичност s голема чест да се обезбеди висок квалитет на перики на Американските потрошувачи директно преку .Искрено се надевам да се донесе убавината на секој потрошувач, а ние придаваат големо значење на шопинг искуство на секој купувач.Ако имате било какви производи и услуги поврзани со прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Кон својствата

Производи во категоријата