Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Моделот носи боја "Медиум Русокоса", кои можат да бидат различни од вашите избрани боја.Посебни Карактер

Снопови со Затворање Материјал : 100% Необработени Бразилецот богородица тело бран човечка коса.Снопови �

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К�

7А Висока Губење на Квалитет, Може да Се Бојадиса или Белена 100% Богородица Човечка Коса Материјал, Мека И

И блескава Убавина Перика Боја GL61388ss Шампањ Русокоса Gabor Перики 11" Долго Силуета Кадрава Текстура Синте�

Оваа перика е Природна Боја, Средни капа, Средни Браун Чипка боја и 130% Густина DEFAULT.Ако имате други барањ�

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре�

Посветен на 150 густина 13x4 чипка пред перики човечка коса права и кадрава, исто така 613 русокоса чипка пре�

【Луксузна Текстура】220% Густина Пред Извлечен Човечка Коса, Перики, Полн Гледа И Супер Природни, Виси На�

1 МАТЕРИЈАЛ : ♥ На перика е 100% Висок Квалитет на Бразилецот remy човечка коса , ви дава убави резултати што �

ФУНКЦИЈА : Чипка Пред се ,Црна, Кадрава Перики,отпорни на топлина влакна,многу погодна за долгорочна упо�

Губење на Материјал : Директно Чипка Пред Перики 13x4 Проѕирна Чипка Перика Необработени Бразилецот Бого�

Free Tress Еднакви Синтетички Влакна Плетенки Jamaican Пресврт Плетенка Мека Текстура и Заштеда на Време Плетен

Губење на Материјал : висока температура влакна,топлина hesistant,синтетички Чипка Пред коса.Косата Густина

ГОЛЕМИНА : 16inches。.Перика Материјал : синтетички влакна, што е направен од високотемпературни жица, тоа се

ГОЛЕМИНА : 20inches.Природна , мека на допир, која е многу погодна за долгорочна употреба.Перика Материјал : с

ГОЛЕМИНА : За 24 инчи.Високо симулирани главата дизајн,повеќе природни и реални да се носат.Воздухот удир

Целосна механизам перики : висока температура влакна.топлина hesistant.Косата тип : 100% Отпорни на Топлина Вл�

МАТЕРИЈАЛ : Висока температура мат жица.ГОЛЕМИНА : 12inches.Перика Материјал : синтетички влакна, што е напра

Висока температура мат светлина, нерефлективен несветла, природни, lifelike。.Превртено коса процес го прав

Боја : Ombre.Протегала Должина : 28inches.Уредни бенг е дизајниран, направи да изгледате помлади, прекрасна.Мод�

Перика Тип : 100% топлинаотпорни на синтетички влакна, кои може да се permed, обоена, намали или DIY на вашиот со

Материјал : перика е направен на висока температура синтетички влакна, која е многу погодна за долгороч�

Машки манекен на главата е исклучителна, стилски и има добар екран ефект.Тоа е погоден за капа продавниц

Нашата Кратка Перика е texturized и обемниот кратка перика.Овој краток, лицето обликување исечете содржи маз

Широка Примена : Одлична за прикажување перика, шапка и шминка пракса.Погодни за употреба во салон, дома,

Боја : Розова цвет.Големина : 22 инчи ( глава обемот на главата е 22 инчи ,за 55.88 cm).Материјал : Платно главата

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Вие

13x2.5 Бесплатни Дел : чипка пред перика има 13 x 2.5 инчи големи чипка фронтален област со природни косата за �

Швајцарскиот чипка нетоматеријал за правење & поправка чипка директно затворање, Силен, здрав, трајни н�

Можете Да Ја Прилагодите Перика Големина Freeling Според Вашата Глава.Сите Наши Перика Без Пролевање, Но Та�