Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lowepro Фото Hatchback 22L AW. Отворен Ден на Камерата Ранец за dslr фото и Mirrorless Камери

Lowepro Фото Hatchback 22L AW. Отворен Ден на Камерата Ранец за dslr фото и Mirrorless Камери

DEN 408.00
 

Производот е достапен
Достапност

СÈ ШТО ВИ ТРЕБА.На Hatchback 22 L се вклопува со dslr фото прилог леќа (до 18-105mm зум), 2-3 екстра леќи, флеш, изградена во мемориската картичка џеб, таблета или 11" тенок лап-топ, шише за вода и други лични предмети во zippered или mesh џебови.БЕЗБЕДНО, ЕЛЕГАНТНИ, МОДЕРНИ.Фото Hatchback нуди модерен дизајн, со сите сметководствената способности што треба.Оваа високи перформанси пак има мулти-функционални прегради и организација.На рефлектор циклуси додадете висока видливост и приврзаност поени.ГО ЗГРАБИ И ДА СИ ОДАТ.Земи овој пакет без двоумење за лесен и безбеден пристап.На телото-страна, hatchback и соба горните прегради им даде пристап до сите вашиот опрема.Употреба на пренослив поместена кутија за да го прилагодите вашиот комплет, или да го отстраните за функционален ден пакет.СЕ ЧУВСТВУВАМЕ УДОБНО.Наменета за оние со забава, активен начин на живот, Фотографијата Hatchback има повеќе прилагодување поени за обичај се вклопуваат преку рамо, sternum и половината ремени.Со Slip Lock прилог циклуси за екстра капацитет на носивост и удобност.СИТЕ ВРЕМЕНСКИ ЗАШТИТА.Вграден-во Сите Временски услови AW Покрие нуди екстра заштита од дожд, снег, прав и песок.Распоредени од zippered џеб на дното на пакет, можете да одржите вашиот опрема заштитени без проблеми.

Кон својствата

Производи во категоријата