Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Анти-Кражба Прашка Градите Торба Рамо Ранец Черепи Позадина Со Луди Crossbody Кеси Салата Вреќа, Лесни Прашка Торба за Мажи Жени Патување Салата Спорт, Пешачење

Анти-Кражба Прашка Градите Торба Рамо Ранец Черепи Позадина Со Луди Crossbody Кеси Салата Вреќа, Лесни Прашка

DEN 455.76
 

Производот е достапен
Достапност

♦ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова градите торба е направен од солза-отпорни полиестер, кој е издржлив и има добри навремено отпор.Прецизни крои помеѓу рака и торба не е лесно да се симне линија.Избор на мазна патент.Дише мрежа задниот панел е исклучително удобно, не боли грбот или да предизвика прегреат со долга-терминот се земе. ♦ ЛЕСНИ Таму е отворен џеб од надвор, а патент џеб на најоддалечените страна, и patch џеб на секоја страна.Постојат два уво токи на дното на торбата.Можете да изберете на левото рамо или на десно рамо според вашите навики.☂ Четири причини да ви кажам зошто треба да се избере СЛАТКА TANG1.Дише& Comfort Featuring на ергономски дизајн, поудобно да tote околу од тежок ранец дека вирус на вашето тело.2.Супер Просторната & Висока Capacity One торба е доволно за целото потреби кои се потребни за прошетка, вежба.3.Мулти-purpose Can се користи за градите торба, прашка торба, патна торба, crossbody ранец, рамо ранец, секојдневен daypack...4.Пауза Со Традиција & Многу Fashionable Go надвор и патување, Изберете СЛАТКА ТАНГ, нема да бидете разочарани!☞Note1.Таму може да биде благо, хроматските аберации, како резултат на различните displays2.Измијте Одделно да се избегне боење.3.Ве молиме потврдете право големина пред да купите.

Кон својствата

Производи во категоријата