Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Под Оклоп Метежот Спортски Ранец

Под Оклоп Метежот Спортски Ранец

DEN 1164.24
 

Производот е достапен
Достапност

Увезени.Синтетички мембрани.Патент closure.UA Бура технологија обезбедува елемент-борат, високо водоотпорен & дамка-отпорни заврши.Поместена задниот панел & ергономски ремени за удобно носење.Мека-наредени лаптоп ракав—држи до 15" Mac Book Pro или слично големина на лаптоп со организација панел.Пред ракави со bungee се прилагоди се повлече на кабелот за лесно stashing јакна, пар на чевли, или топката.Големи, zippered пред скапоцености џеб.

Кон својствата

Производи во категоријата