Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Dynalon 502014-07, Sterilin 50 mm. Еден Venting Petri Јадење (Пакување од 500 компјутери)

Dynalon 502014-07, Sterilin 50 mm. Еден Venting Petri Јадење (Пакување од 500 компјутери)

DEN 451.20
 

Производот е достапен
Достапност

Цена за Пакет од 500 компјутери.Sterilin 50mm Еден Venting Petri Јадење, Случај на 500 компјутери Сите Sterilin petri јадења се произведени според строги aseptic услови во Класата J чиста соба која е во согласност со БС 5295. Petri јадења остане под чиста соба услови во текот на процесот на производство.Во куќата микробиологија лабораторијата ги врши сите потребни испитувања, вклучувајќи го и стерилитет.Деталите се достапни по барање.Здрав полиетилен ракави која ја надмине BS611 Дел II се користи за да се спакуваат сите Petri јадења.Внатрешната лагер прегради на картон и гарантира дека Petri јадења пристигне во совршена состојба.Сите картон кој се користи е од рециклиран одделение.

Кон својствата

Производи во категоријата