Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Viper Астро 80% Волфрам Мека Совет Пикадо со Складирање/Travel Случај

Viper Астро 80% Волфрам Мека Совет Пикадо со Складирање/Travel Случај

DEN 993.36
 

Производот е достапен
Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Волфрам Буриња имаат тенок профил, овозможувајќи за построги групирање на снимки кои ги зголемуваат во напад.Knurled барел со дијаманти-намалување на цртежи и прстени, обезбедува одлична и во согласност зафат се фрли по фрли.Дијамант-намалување на Алуминиум Шахти функција за заклучување дупки, најсигурен начин за да се зацврсти за да можат да се буриња и да се подобри стабилноста.Вклучува шест летови, три екстра најлон замена шахти, тринаесет 2 BA Tufflex II Совети, Стрела механичар за поправка алатка, додаток торба и Tactech случај.Пикадо и опрема се складирани и заштитени во премиум Tac Tech случај, кој се карактеризира со тешки надворешната школка и форма фитинг за внатрешни работи.Пука за ѕвездите со Viper Астро Мека Совет Пикадо, дизајниран за употреба со или електронски стрела одбори или повеќето сисал стрела одбори.Овие пикадо се преполни со карактеристики почнувајќи со барел, произведени од 80% Волфрам и 20% Никел.Волфрам е многу густа метал, може да се создаде потенок пикадо со иста тежина како полесни метали; ова им овозможува на построги шут групации без да се жртвува контрола, зголемување на вашиот резултат.Волфрам е знак на квалитет и издржливост, како и поради својата густина.Повисок волфрам содржина ќе произведува потенок стрела профил од еден со помалку.Повеќе волфрам во стрела зголемува цената како волфрам е редок метал и неговата густина се потребни повеќе напори за да се машина.Зголемената цена дава повисок квалитет на барел и може да се подобри ефикасноста, зголемување на резултати.Секој барел ужива knurled бендови обиде со дијамант-намалување на цртежи, дозволувајќи им на вашите потпора да останат доследни фрли по фрли.На Астро Пикадо функција тешки, лесни Алуминиумски Шахти со дијамант намали цртежи за див изглед.Овие шахти функција за заклучување дупки, што им овозможи побезбедна одговара на вашиот барел; вие нема да најдете retightening овие шахти по некој истрел или две.Конечно, секоја стрела е завршен со спектакуларен holographic ѕвезда графика графика украсување секој тенок лет, за исклучителната изглед.Секој комплет вклучува шест голема брзина тенок летови, три екстра најлон шахти, дванаесет 2 BA Tufflex II Совети, стрела механичар за поправка алатка и ЕВА стрела случај.

Кон својствата

Производи во категоријата