Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Црвено Нечистотија Дерби Машински, Полиран, Жлеб и 2,5 Степен Свиткана Оски - (2 Оски) за употреба во Pinewood Автомобил Трки

Црвено Нечистотија Дерби Машински, Полиран, Жлеб и 2,5 Степен Свиткана Оски - (2 Оски) за употреба во Pinewood

DEN 222.96
 

Производот е достапен
Достапност

Прецизно изработени и полиран не ' рѓосувачки челик оски.Жлеб за да се намали триењето и да се зголеми брзина.Свиткана за 2,5 степени за да се овозможи управување (железнички јава).Поголем глава дијаметар да се намали тркала wobble.Аглеста главата за да се намали триењето.Овие Црвени Нечистотија Дерби прецизност машински и полиран оски се жлеб, со цел да се намали брзина ограбија триење предизвикани кога воланот е во контакт со оска.Дополнително, овие се исто така свиткана за 2,5 степени за да се овозможи управување на вашиот автомобил (железнички јава).И на крај, овие оски се изведуваше со зголемен дијаметар, со цел да се намали тркала wobble.Овие не се оригинални BSA ноктите, овие се прецизност машински оски.Проверете ги вашите правилник.

Кон својствата

Производи во категоријата