Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Woodland Scenics P456 Борови Автомобил Дерби Тркала Усогласување Алатка

Woodland Scenics P456 Борови Автомобил Дерби Тркала Усогласување Алатка

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет Висина на Производот : 9.75".Пакет Должина на Производот : 0.07".Pacakge Ширина на Производот : 4.0".Земја на Потекло : Кина.PINEPRO-Бор Автомобил Дерби : Воланот Усогласување Алатка.Оваа алатка ви овозможува да се изврши осум проверки, вклучувајќи усогласување, пети и camber.Оваа 8x4 инчен пакетот содржи еден усогласување алатка.Увезени.

Кон својствата

Производи во категоријата