Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Revell Pinewood Дерби Оска Полирање Сет

Revell Pinewood Дерби Оска Полирање Сет

DEN 205.92
 

Производот е достапен
Достапност

Стави максимална планирам во вашиот возење.Намали триењето и да се зголеми брзина.Мазна оски еднакви побрзо дерби автомобили.Висок-квалитет ултра-фини sandpaper и pumice прав ви даде убав сјај.Остави конкуренцијата зад себе.Мазна оски = брзи автомобили!вистински тркачки автомобили употреба лагери за да се намали брзината-ограбија триење помеѓу подвижни делови.Pinewood тркачи не.Кога оски се тркалаат против нивните места, влечете е создадена тоа го успорува вашиот тркала.Што можете да направите?одговорот е толку едноставен како автомобили себе : само користење pinewood Дерби е високо-квалитетни полирање систем да се направи оски како мазна како е можно — и да се стави максимум "планирам во вашиот вози".песок на оски првиот, тогаш полски нив да казна блесне со pumice..и ја остави конкуренцијата зад себе!.

Кон својствата

Производи во категоријата