Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Revell Pinewood Дерби Автомобил Стојат

Revell Pinewood Дерби Автомобил Стојат

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно да се прикаже вашиот дерби ремек-дело.Едноставно да се постави.Ротирање на прилагодливи uprights да одговара на Ширината на вашиот автомобил.Вистинскиот начин за прикажување на вашите ремек-дело!дури и кога вашиот тркач не е на пат, таа се уште може да биде во центарот на вниманието.И ова е лесен начин за да бидете сигурни дека секој може да го види вашиот ремек-дело.Инструкции се вклучени, но тоа е толку едноставно да се постави кои тешко ќе им треба.Само место на црна основа на рамна површина, вметнете јасно uprights и ротирање нив додека тие се само правото Ширина за вашето возење.Стави вашиот автомобил во место — и тоа е спремно да се восхитуваат!.

Кон својствата

Производи во категоријата