Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3.75 Унца Стап-Flex на Тежина за Дерби Автомобили Cuttable Флексибилна Лента Тежина за Зголемување на Брзината Дерби Автомобил Трка (3.75 Унца)

3.75 Унца Стап-Flex на Тежина за Дерби Автомобили Cuttable Флексибилна Лента Тежина за Зголемување на Брзината

DEN 182.16
 

Производот е достапен
Достапност

Премиум Материјал : нашата дерби автомобил flex тежини се направени на нови композитни материјали со голема густина, не-токсични и без мирис, не ќе се скрши лесно и може да се примени за долго време.Може да се намали : нашата flex тежина, лесно може да се намали во големина, тежина и форма што треба да се исполнат разни тежина потреби.ве молиме имајте предвид дека ножици не се вклучени во пакет.Самолепливи дизајн : задниот дел од нашите флексибилни лента тегови усвојува 3 M лепило, која има силна adhesiveness и може да биде многу цврсто да се вметнат никаде на Дерби да се зголеми тежината на Дерби и да се забрза брзина.DIY : Нашата дерби автомобил flex тежина можат да бидат полирани, обоен или drilled од страна на самите себе, која може да се посветам на децата е во рацете на способност и креативност, и да уживате во забавата на рацете на производството со деца.Пакетот вклучува : ќе добиете 1pcs 3.75 унца flex тегови,кои лесно можат да се фина мелодија автомобил тежина да се постигне најголемата брзина.Самолепливи дизајн : задниот дел од нашите флексибилни лента тегови усвојува 3 M лепило, која има силна adhesiveness и може да биде многу цврсто да се вметнат никаде на Дерби да се зголеми тежината на Дерби и да се забрза брзина.Може да се намали : нашата flex тежина, лесно може да се намали во големина, тежина и форма што треба да се исполнат разни тежина потреби.ве молиме имајте предвид дека ножици не се вклучени во пакет Спецификација : Тежина : 3.75 унци Боја : како на слики прикажани Материјал : нови композитни материјали со густина од челик Пакетот вклучува : 1 x Флексибилни стап-на тежина лента.

Кон својствата

Weight:
3.75 ounces
Color:
as pictures shown
Material:
new composite material with the density of steel
Package includes:
1 x Flexible stick-on weight tape :

Производи во категоријата