Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Борови Автомобил Дерби Во Дресот На Тегови, 1-Унца, 2-Пакет

Борови Автомобил Дерби Во Дресот На Тегови, 1-Унца, 2-Пакет

DEN 176.16
 

Производот е достапен
Достапност

PINEPRO-Бор Автомобил Дерби Тегови : Лента.Одличен начин за да додадете дополнителна тежина на вашиот автомобил да забрза до тоа време на трката.Овој пакет содржи 2 мл.на лента тегови и четири завртки.PINEPRO-Бор Автомобил Дерби Тегови : Лента.Одличен начин за да додадете дополнителна тежина на вашиот автомобил да забрза до тоа време на трката.Овој пакет содржи 2 мл.на лента тегови и четири завртки.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење Опасност.Мали делови.Не се наменети за деца под 3 години.Возрасни надзор се потребни.Произведено во САД.

Кон својствата

Производи во категоријата