Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Pinepro Борови Автомобил Дерби Колекции Масовно Пак, Парк Автомобил

Pinepro Борови Автомобил Дерби Колекции Масовно Пак, Парк Автомобил

DEN 995.52
 

Производот е достапен
Достапност

Овој пакет содржи шест 7x1-3/4x1-1/4 акции автомобили; дваесет и четири тркала; дваесет и четири оски и инструкции.Овој комплет е совршен за да се користи за група на луѓе или да имате во вашата колекција од Борови Автомобил додатоци.Возрасни надзор се потребни.PINEPRO-Бор Автомобил Дерби најголемиот Дел Пакет за Полнење : Акции Автомобили.Овој комплет е совршен за да се користи за група на луѓе или да имате во вашата колекција од Борови Автомобил додатоци.Овој пакет содржи шест 7x1-3/4x1-1/4 акции автомобили; дваесет и четири тркала; дваесет и четири оски и инструкции.Увезени.

Кон својствата

Производи во категоријата