Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гроздобер Hot Rod Decals за Борови Дерби Автомобили

Гроздобер Hot Rod Decals за Борови Дерби Автомобили

DEN 238.80
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно отвор и стап-на decal налепници.Совршена големина за pinewood дерби автомобили.Вклучува Тркачки Автомобил амблеми, пламен, бројки и букви.Преголеми лист 6 1/4" X 3 1/2".Гроздобер HOT ROD pinewood дерби стап-на decal сет вклучува пламен, racer налепници како STP, Шампион, Crase, Холи, Алијансата Камери, итн.плус Броеви, Букви, Гром, па дури и табла.Овие налепници се совршено дизајниран да се вклопуваат Борови Дерби Автомобили.Едноставно се намали decal надвор, кора исклучите поддршка и да се држи до вашиот автомобил.Го вклучите вашиот автомобил во ладно, топла тркач.

Кон својствата

Производи во категоријата