Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
12 Парчиња Борови Дерби Оски Брзина Оски Полиран Линискиот Автомобил Дерби Оски за Дерби Автомобили Минимизирање на Триење Тркала Замав и Добива

12 Парчиња Борови Дерби Оски Брзина Оски Полиран Линискиот Автомобил Дерби Оски за Дерби Автомобили Минимизирање

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајн на аглеста главата и каналите : дерби оски имаат аглеста главата и 2 жлебови, продавница графит и намалување на областа за контакт помеѓу оска и гуми за да се намали триењето, не burrs и crimp знаци, елиминирање мачна работа и да се зголеми брзина на автомобилот.Сигурен материјал : дерби оски се направени од не ' рѓосувачки челик, издржливи и безбедни, може да се примени за долго време; На полиран оска е во можност да се намали триењето и тоа побрзо го достигнува брзина.Големина детали : на дерби автомобил оски се за 24 mm/ 0.94 инчи, соодветна должина на оска го намалува wobble во дупката, исто така, ја намалува тресење на воланот, па како да се постигне побрзо брзина.Пакетот вклучува : пакетот доаѓа со 12 парчиња оски и 4 парчиња бисер cottons, доволно количество за ваша употреба и замена, бисер памук има за цел да се заштити производот до степен кој за време на транспортот.Апликации : овие аглеста оски се убаво за вашиот дерби автомобил и можете да ги инсталирате на вашиот дерби автомобил, и да имате брз брзина искуство на автомобил; Топло забелешка : оски се погодни за повеќето тркачки автомобил, прочитајте го вашиот правила на вашиот автомобил внимателно како пред купување. 12 Парчиња дерби машински полиран оска дерби оска дерби автомобил оски со 1 мала каналите, 1 голема ритам и beveled главата за дерби автомобили намали триењето се зголеми speed Features : Жлебови : Полиран оски имаат 2 жлебови кои го намали триењето и тркалото wobble со тајно графит чување функција за побрз брзина.Дерби оски : На дерби автомобил оски се погодни за дерби автомобили, можете да ги инсталирате на вашиот дерби автомобил за убаво забрзување искуство.Спецификација : Материјал : не ' рѓосувачки steel Size : прибл. 24 mm/ 0.94 инчи во length Color : како слики show Package вклучува : 12 x Axles Warm забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.На оски се погодни за повеќето тркачки автомобил, прочитајте го вашиот правила на вашиот автомобил внимателно пред купување.Погоден за лица над 12 години.

Кон својствата

Material:
stainless steel
Size:
approx. 24 mm/ 0.94 inches in length
Color:
as the pictures show
Package includes:
12 x Axles :
Warm note:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The axles are suitable for most racing car, please read your rules of your car carefully before purchasing. :
Suitable for people over 12 years old. :

Производи во категоријата