Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пакет n Игра Опремени Лист – Супер Меки, Природен Џерси Памук – 27 x 39 – за Момчиња и Девојки, Одговара Пакет n Игра, Playard и Количка за Душеци Покриени со Еластична Поли

Пакет n Игра Опремени Лист – Супер Меки, Природен Џерси Памук – 27 x 39 – за Момчиња и Девојки, Одговара

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Направи вашето дете да е кревет на coziest место да биде со смирувачки чувство на премиум квалитет креветчето листови.СУПЕР МЕКИ & КАДИФЕН : му Дадете на вашето бебе удобно место за одмор нивната глава кога ќе се стави да спијат во пакет n игра или playard.Овие плочи се мека, топла и дише што ги прави идеални за вашето новороденче, бебе или дете.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ОДРЖУВАЊЕ : Овие листови се вечера лесно да се стави на душек со нивните двојно еластична дното, тоа, исто така, мие како сон во машина и може да се собори сува нив премногу.Вашиот малку ќе сон сладок како тие се умилкувам на телото до чувство на чист памук и ќе го сакам знаејќи дека вашето дете е одмор на најдобрите и постелнина.Не само што се нашите креветчето листови атмосфера, тие исто така се декоративни и функција разноврсна цртежи и модели за да одговара на момчиња и девојчиња градинки.СОВРШЕНО БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК!Практична и функционална, новиот родителите ќе сакаат овие опремени листови!Тие се совршено бебе туш подарок.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ОБИДЕТЕ се ТОА БЕСПЛАТНО : Ние се грижиме за родителите па и ние сакате да бидете 100% задоволни со нашата листови, ако не сте во љубов со нив, ние ќе ги замениме за вас или ќе добиете вашите пари назад.Печати на враќање превозот етикета.На противалергиски ткаенина е супер меки и нежни за деликатна кожа.Секое бебе сака мека, добра и пријатна се чувствувате на нашиот кадифен опремени листови.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.На засилен еластична обезбедува совршено се вклопуваат и да го чува се обезбедени на душек.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на 150 GSM џерси 100% природен памук го прави овие листови удобно и мека на допир.Апстракт Опремени Креветчето Листови се супер меки, лесни за чистење и adorably декоративни.ОПФАТЕНИ ЕЛАСТИЧНА : Овие опремени креветчето листови имаат покриени еластична полите пораби во ткаенина и тоа го прави лесно да се вклопи во текот на вашето дете душек.

Кон својствата

Производи во категоријата