Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MMBM Поли Меур Писмото, 9.5x14.5 Инчи, Бела, 1000 Пак, Поместена Превозот Плик Mailers, Само со Печат и Peal Лента

MMBM Поли Меур Писмото, 9.5x14.5 Инчи, Бела, 1000 Пак, Поместена Превозот Плик Mailers, Само со Печат и Peal

DEN 9685.20
 

Производот е достапен
Достапност

МЕУР ПЕРНИЦА MAILERS - Со внатрешна воздушни меури за заштита на вашата содржина, овие поместена превозот коверти обезбеди голема превозот заштита за време на транзитот.ЛЕСЕН - Овие 9.5 x 14.5 Инчен големина мејлинг плик чанти се многу лесни, која го задржува превозот на трошоците на минимум.Одлично за превозот предмети со помош на поштенски USPS услуги.БЕЛА ПОЛИ МЕУР MAILERS - Овие меур поштенски пликови и им обезбеди на вашите пакет premium изгледа кога ќе пристигне до вашиот примач, за разлика од мало polybag плик mailers.САМО АДХЕЗИВНА ЛЕНТА - 9.5x14.5 инчен пакување плик карактеристики на само-запечатување кора исклучите лента со кој се овозможува за супер брз затворање, и ви помага да ги зачувате на дополнителни материјали како лента.ВОДА ДОКАЗ - Овие mailers се задржи вашата содржина безбедни од елементи.Се водоотпорни, ќе може да има мир на умот која на вашите производи нема да се навлажни ако се остави на елементи од страна на логистика превозникот.Поли Меур Mailers : Поли меур mailers се совршено решение за превозот вашите кршливи предмети.Опремен со 3/16" меур обвивка, можете да бидете сигурни дека вашите производи и услуги се добива на заштита е потребно за да стигнат до својата дестинација неповреден.Со вода и си игра отпор, и авто-запечатување лента со лепило, овие превозот mailers обезбеди безбеден и сигурен начин да брод вашата пакети.Овие плик mailers се исто така лесни која ќе резултира со заштеди во текот на превозот.Мастило, поштенски марки и етикети се придржуваат и лесно може да се гледа на надворешноста.Идеален производ за супериорен заштита.

Кон својствата

Производи во категоријата