Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sandberg Спортски Armband ВОЗДУХ 4.7 , Црна

Sandberg Спортски Armband ВОЗДУХ 4.7 , Црна

DEN 707.52
 

Производот е достапен
Достапност

Sandberg Спорт Armband ВОЗДУХ 4. 7".Број На Модел : 5705730406386. Објектот Пакет Тежина : 2.2. Земја на Потекло : Кина.Sandberg беше основана во Данска во 1985 година и е компанија следењето на квалитетот и user-friendly.Ако важно е дека додатоци се со висок квалитет и лесно да се разбере за користење, ве молиме изберете Sandberg.Нашата идеологија е "ТОА е за секој. "Од неговото основање во 1985 година, благодарение на оваа едноставна филозофија повеќе од половина милион Sandberg производи се користат од страна на корисниците во над 65 земји секоја година.Купи Sandberg Лесно да се користи производот, дури и без технички вештини.Секогаш соработуваат со квалитетот кругови дека ефикасноста, трајност и леснотијата на користење на секој производ, не успеваат Производи против нашите производи - производи поединечно и целосно тестирани пред да бидат спакувани производи кои се 5 години се однесува.

Кон својствата

Производи во категоријата