Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WANZPITS 2 парчиња Работи Мобилен Телефон Раката во Чантата, Отворено Мобилен Телефон Носителот Спортски Armband за Водење на Фитнес Вежби,1

WANZPITS 2 парчиња Работи Мобилен Телефон Раката во Чантата, Отворено Мобилен Телефон Носителот Спортски Armband

DEN 324.00
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : Отворен спортски мобилен телефон рака покрие чанта големина 17*3.5*8 см (6.7*1.3*3.1 инчи).Комфорни и издржливи : водење фитнес armband е направен од високо-квалитет водоотпорен Оксфорд ткаенина, која може ефикасно да се спречи содржината од се wetted со пот и дожд.Висока вискозност Велкро : На Лепенка на armband на водење на мобилниот телефон има добра adhesiveness, се вклопува цврсто без тресење, и е лесно да се стави на и полетување.Применливи сценарија : Пренослив и практичен фитнес armband мобилен телефон држачот е многу погодна за салата, висок интензитет на фитнес, џогирање, фитнес, јога, одење или активности на отворено, како што се трчање, велосипедизам, планинарење, риболов, canoeing, крстот обука, mountaineering, кампување , Патување, дневниот одмор, итн.Пакетот вклучува : 2*спортски armband, преносни работи телефон торба погоден за сите телефони во 6.7-инчен тело (должина 16.6 cm).Име на производ : Универзална Работи Armband Material : Оксфорд ткаенина + polyester Color : црна, сива, розова, плава, итн.Големина на : 17*3.5*8 см (6.7*1.3*3.1 инчи)Погодни за сцени : работи спорт, фитнес спорт, отворено sports Packing : 2*спортски рака торба.

Кон својствата

Производи во категоријата