Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Armband Црна Торба за LG Среќа, Феникс 3, Aristo, К3, K4, K8 Отпорен на Вода Појас (Клуч на Носителот) Дојде со Утврдувањето Рака на Рака и 2.1 На Стигнале Мини USB Автомобил Полнач с?

Armband Црна Торба за LG Среќа, Феникс 3, Aristo, К3, K4, K8 Отпорен на Вода Појас (Клуч на Носителот) Дојде

DEN 283.20
 

Производот е достапен
Достапност

Димензии (инчи) : оддел димензии -5.75 x 3; armband должина без дополнителни рака-15in; armband должина со екстра рака-22in.Compatibal со : LG Среќа / Феникс 3 / Aristo / К3 / K4 / K8 (4.5"/5"), и комбо со определување рака на рака + црна стигнале 2.1 мини USB автомобил полнач со микро USB.Мека на допир neoprene случај држете го вашиот уред безбедно додека работат надвор или спорт.Отстранлив кука и јамка околу рака за да се обезбеди вишок слушалки мозок и вграден во клучот џеб, таен оддел продавници вашата куќа копче додека вежбате.Јасно заштитна прозорец на екранот нуди целосна функцијата на вашиот телефон.Направени од Мека на допир neoprene и текстил, кожа-љубезно, трајни, перат и не луто мирис.Armband должина до 22 инчи со екстра отстранлив & прилагодливи кука и јамка рака, може да се вклопи во поголемиот дел се разликува рака.Со висока видливост на екранот покритие, ќе уживате во целосна употреба на вашиот мобилен телефон, лесно да одговарате на повиците, управуваат со својата плејлиста, или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.кука и јамка околу рака за да се обезбеди вишок слушалки мозок, а опрема со вграден-во клучните слот, таен оддел продавници вашата куќа копче додека вежбате.Пакет Includes1 x црното водоотпорен тренингот armband1 x определба рака strap1 x црното стигнале 2.1 мини USB автомобил полнач со микро USBCompatible Со-LG Богатство (5 инчи)-LG Феникс 3 (5 инчи)-LG Aristo (5 инчи)-LG К Серија К3 (2017) (4.5 inch)-LG К Серија K4 (2017) (5 инчи)-LG К Серија K8 (2017) (5 инчи).

Кон својствата

Производи во категоријата