Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GJRFYJ cfslp Складирање Кошница,Практично Складирање Кошница Tabletop Организатор Кошница Домаќинство Десктоп Кошница

GJRFYJ cfslp Складирање Кошница,Практично Складирање Кошница Tabletop Организатор Кошница Домаќинство Десктоп

DEN 3020.40
 

Производот е достапен
Достапност

Боја : Избрани боја.Материјал : Хартија јаже, Железо.Складирање кошница е направен од материјал, кој е издржлив и практичен за употреба.Мултифункционален за дома дневна соба, купатило, desktop, канцеларија маса, кафе на маса, итн.Одличен објект за вашиот дом оркестарот, добар помошник за малку работи организирање.Description This објект е направен од премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.На креативен дизајн со удобно текстура ќе се обезбеди нејзината practicability разлика дома или канцеларија.Тоа може да се користи за чување на весници, списанија, датотеки, e-mail, каталози, пенкала, козметички и други littler работи.Features Color : Избрани color Material : Хартија јаже, Iron The складирање кошница е направен од материјал, кој е издржлив и практичен за употреба.Мултифункционален за дома дневна соба, купатило, desktop, канцеларија маса, кафе на маса, итн.Одличен објект за вашиот дом оркестарот, добар помошник за малку работи организирање.Совршен за чување и прикажување на списанија, весници, документи, книги, пенкала, козметички дома или во канцеларија.Здрав материјал, кој има долг животен век.1 x складирање basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.

Кон својствата

Производи во категоријата