Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kcelarec Перење Забавува со 2 Отстранлив Лагер Кеси, Поделени Облека Забавува, Handwoven Синтетички Ратан Перење Кошница со Капак и се Справува, Свитлива и Лесно да го Инста?

Kcelarec Перење Забавува со 2 Отстранлив Лагер Кеси, Поделени Облека Забавува, Handwoven Синтетички Ратан Перење

DEN 719.76
 

Производот е достапен
Достапност

Внимателно стокмено, ова убаво handwoven синтетички ратан перење попречи во сива боја е што недостасува парче што треба да се скрие далеку вашата валкана облека и да ја задржите вашиот дом во совршен ред.Ставете ја вашата поделени перење sorter каде што сакате без да се грижите; на трајни синтетички ратан е водоотпорен, и стабилна метална рамка е rustproof, што го прави идеален придружник за уште влажна бањи.Нема потреба да се носат armful на облека за миење, едноставно отстранување на лагер торба обезбедени од забавува и го носат перење со леснотија.Метални рачки на двете страни направи вршење на попречи од соба до соба во домот, едноставно и лесно.Поделени перење забавува прави сортирање и организирање на перење едноставен и лесен, на платно поставата е направен со висок квалитет крои процес.ние исто така, обезбеди замена крпа поставата за својата погодност.На перење sorter може да се состави во минути и задно за складирање; на лагер торба е врзан за да го попречи за да се спречи тоа од паѓање; силика гел нозе се задржи на кошница од допира земјата.Спецификации : Боја : Кафена Материјал : ПП Пластични Ратан, Железо Цевка Рамка, Памук Лагер Производ Големина : 57 x 33 x 60 cm (L x W x H) Производ Тежина : 4.2 kg Max.Капацитет : 25 кг Пакет Содржина : 1 x Перење Забавува 1 x Додатоци Торба 1 x Инструкции.

Кон својствата

Производи во категоријата