Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пореметат Кошница, Дише Практични Сигурен погоден за носене Складирање Кошница Елегантен Стил за Статистика за Бања за Дома

Пореметат Кошница, Дише Практични Сигурен погоден за носене Складирање Кошница Елегантен Стил за Статистика

DEN 1010.16
 

Производот е достапен
Достапност

ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ : На перење кошеви се направени од полиестер и алуминиумски материјали, со удобно се чувствуваат и елегантен декоративни модели.Поле на ПРИМЕНА : кошница за складирање може да се користи како перење кошница за дома или чување на кутии во канцеларија, како и бебето подарок кутии за складирање или детски играчки кошеви.Answer : ___________________________ NOTE : перење кошеви не машина перат.Ако има дамки на перење када или складирање кутија, ве молиме да ги дамки со влажна крпа.ДИШЕ и ПРАКТИЧНА настава : На перење кошница расклопна има широк спектар на практичност, која е дише и не е лесно да исчезнат.ЛЕСЕН и ИЗДРЖЛИВИ : На перење кошеви се светлина и издржливи, без мирис и можат да се користат со доверба.Функција : 1. ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ : На перење кошеви се направени од полиестер и алуминиумски материјали, со удобно се чувствуваат и елегантен декоративни patterns2. ДИШЕ и ПРАКТИЧНА настава : На перење кошница расклопна има широк спектар на практичност, која е дише и не е лесно да се fade3. ЛЕСЕН и ИЗДРЖЛИВИ : На перење кошеви се светлина и издржливи, без мирис и може да се користи со confidence4. Поле на ПРИМЕНА : кошница за складирање може да се користи како перење кошница за дома или чување на кутии во канцеларија, како и бебето подарок кутии за складирање или детски играчки baskets5. Answer : ___________________________ NOTE : перење кошеви не машина перат.Ако има дамки на перење када или складирање кутија, ве молиме да ги дамки со влажна towel Specification : Предмет Тип : Перење Baskets Material : Полиестер, Alloy Product Големина : (постојат некои грешки во прирачник за мерење)Должина : Околу. 44cm / 17.3 in Width : Прибл. 33cm / 13.0 in Height : Прибл. 31cm / 12.2 in Weight : Прибл. 461g/16.3 оз Пакет Листа : 1 x Перење Baskets Note : Постојат Некои Грешки во Прирачник за Мерење.

Кон својствата

Item Type:
Laundry Baskets
Material:
Polyester, Alloy
Product Size:
(there are some errors in manual measurement)
Length:
Approx. 44cm / 17.3in
Width:
Approx. 33cm / 13.0 in
Height:
Approx. 31cm / 12.2in
Weight:
Approx. 461g/16.3oz
Package List:
1 x Laundry Baskets :
There Are Some Errors in Manual Measurement :

Производи во категоријата