Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SKYGC крупните Количка за Перење Кошница, Водоотпорен Памук и Лен Расклопна Организатор Забавува за Спална соба Облека Бебе бебе соба,Сива

SKYGC крупните Количка за Перење Кошница, Водоотпорен Памук и Лен Расклопна Организатор Забавува за Спална соба

DEN 436.08
 

Производот е достапен
Достапност

Издржливи, можат да бидат брзо укината станот за складирање кога не е во употреба за да се зачува простор.Мулти-Функционални : Перење на облека попречи е погодна за чување валкана облека за перење, место во детската соба на продавница за играчки, книги, и други предмети за домаќинството, одржување на домот чист и уреден.Совршен за попречи во градинка, дом, канцеларија, плакарот организатор, спална соба, бања, провизии, колеџ ученичкиот дом, итн.Големина : 35 x 40 см/13.78 x 15.75 инчи, совршен корпа за бебе бебе соба, дете играчки, и перење; практична Складирање Кошеви, кои се доволно Големи за да се сместат недела на облека за студент.Answer : ___________________________ Note : Dueto компресија пакување, Може да брчки.Во текот на еден период на време ќе се врати, исто така, може да се измазнети од страна на пареа железо и фен.Со нашиот тим, кантите/перење забавува, ќе имаат одредено место за уредно чување предмети и задржи вашето семејство и животен простор организиран и ефикасен додека се уште се во удобноста на вашиот дом.Предност на Перење Basket Large капацитет за чување на сите видови на работи, облека и играчки, што ја прави вашата соба уредна и чиста;- може да биде притиснат преклопникот за складирање, простор за заштеда;- здрав памук рачки и лесен, лесно да се држи и да се движат;- Креативни шема дизајн, направете ја вашата соба повеќе домот.Тип : Перење Basket Material : Памук и Linen Size : 35 x 40 см/13.78 x 15.75 inches Package се вклучени : 1 x Перење Кошница.

Кон својствата

Производи во категоријата