Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Капитал Осветлување 926743BK Howell чисто Стакло Отворено Пост на 4-Светло Вкупно 240 W, 23H x 12W, Црна

Капитал Осветлување 926743BK Howell чисто Стакло Отворено Пост на 4-Светло Вкупно 240 W, 23H x 12W, Црна

DEN 10320.00
 

Производот е достапен
Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.HOWELL ОТВОРЕНО ПОСТ ПЈЕР ПЛАНИНАТА ДИМЕНЗИИ : 23" Висок x 12" Широк, Тежина 12.5 lbs, Пост Техник Кол : 3".ОСВЕТЛУВАЊЕ : 4-60 Вати E12 Candelabra Блескаво Сијалица(s), Не содржи Сијалица(s), 240 Вкупно Watts.ИНСТАЛАЦИЈА : Хардвер да се Качи Тела на Постоечките Делница Кутијата (Делница Кутија Не се Вклучени).УЛ Одобрен за ВЛАЖНИ Локации.СИГУРЕН : Вклучува 5-годишна Рѓа и Згаснат Производителот.Капитал 926743 BK Howell Отворено Пост на 4-Светло Вкупно 240 W, Црна.

Кон својствата

Производи во категоријата